דף הבית » מימון גיל הזהב

מימון גיל הזהב

ההתקדמות במדעי הרפואה ובתחומים טכנולוגיים שונים של המאה החולפת, הביאה לעלייה בתוחלת החיים. עלייה זו מבורכת כמובן, אך היא מאריכה את פרק הזמן שבו אדם אשר יצא לגמלאות, נמצא בעצם במצב של הפרק השלישי של חייו – גיל הזהב.

במרבית המקרים, לא ניתן לעבוד ולהשתכר בכבוד בגילאים מתקדמים ויותר מזה – אחרי שעבדנו כל החיים, מי לא רוצה לצאת לפנסיה כאשר החוק מתיר זאת?

היכן מתחילה הבעיה? החיים הם עסק יקר באופן כללי ובגיל הזהב בפרט יכולים לצוץ מצבים אשר מייקרים את החבילה הזו אף יותר.

בני גיל הזהב מוצאים עצמם בלא הכנסה מסודרת, במיוחד מי שלא בעל קרן פנסיה מכל שנות עבודתו. באופן כזה קשה מאוד לשמר רמת חיים מסוימת ואף יותר מכך להגשים חלומות אשר לאורך כל החיים חיכו בדיוק בשביל הזמן הזה – שנסיים לעבוד ונהיה חופשיים.

מהבנת כל האמור לעיל, גורמים שונים מספקים אפשרויות של מימון ופתרונות עבור גיל הזהב. אפשרויות אלו מקיפות סיוע מוסדי כמו קצבת זיקנה מהמוסד לביטוח לאומי, גמלת סיעוד וכיו"ב וכן אפשרויות של אפיקי השקעה שונים אשר יבטיחו חיים מכובדים לעת זקנה.

האפשרויות השונות למימון כוללות בין היתר:

 • הלוואת משכנתא הפוכה – הלוואה לטווח ארוך אשר הפיקדון עבורה הוא שיעבוד הנכס שברשותכם לחברה המספקת את ההלוואה. מדובר בפתרון נוח ויעיל, אשר שומר על ערכו לאורך זמן, ובכוחו להגשים את המטרות שאתם מציבים לעצמכם בגיל השלישי.
 • קרנות פנסיה
 • השקעות בבורסה, באג"ח או מט"ח
 • קצבאות שונות – קצבת זקנה לעומדים בתנאים, גמלת סיעוד לנזקקים לה וכו'
 • חסכונות ישנים
 • הנחות משמעותיות בקבלת שירותים
 • מימון והשתתפות ברכישת ציוד רפואי ועוד.

לייעוץ בכל נושא הקשור למימון גיל הזהב, אפשרויות הדיור השונות והאפיקים לסיוע כספי עבורן, אתם מוזמנים לפנות אלינו, לפורטל משכנתא הפוכה ואחד מיועצינו ישמח לסייע ולמצוא עבורכם את הפתרון המתאים ביותר לרצונות וליכולות שלכם.

  לקבלת ייעוץ ללא עלות בנושאפתרונות מימון

  נציגי מרכז המידע הארצי עומדים לרשותכם

  077-7715430

  מלאו את פרטיכם ונציגינו ייצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר