דף הבית » ייעוץ משכנתא

ייעוץ משכנתא

נטילת משכנתא הפוכה, בדיוק כמו משכנתא רגילה, היא החלטה חשובה ורבת משקל עבורכם – בכוחה של החלטה זו להשפיע על איכות החיים שלכם לאחר גיל הפרישה, בין אם יש ברשותכם קרנות וחסכונות שונים ובין אם לאו

מדובר בהלוואה שהיא לטווח ארוך, ועל סך גבוה בדרך-כלל. משום כך, אין להקל ראש בהחלטה זו ולהבין את כלל היתרונות, כמו גם את החסרונות האפשריים העלולים להתלוות למהלך חשוב זה.

בבואכם לקחת משכנתא הפוכה, אתם לוקחים בחשבון פרמטרים רבים, וכן מושגים מקצועיים רבים, אשר לא תמיד יודעים מה פשרם, או יותר מכך, מה יהיו המשמעויות שלהם עבורכם בחיי היומיום. המדובר באיכות החיים הבוגרים שלכם ולכן חשובה מאוד ההתאמה של מסגרת ההלוואה לאורח חייכם וליכולותיכם הכלכליות.

מסיבות אלו, על ההחלטה על לקיחת משכנתא הפוכה, ומהיכן, להתקבל לאחר קבלת ייעוץ מקצועי ומקיף, על-ידי יועץ משכנתא מקצועי, אשר יקיף אתכם את כלל היתרונות וכן הסיכונים האפשריים שבמהלך זה – ייתכן אף כי תגלו שאין זה משתלם עבורכם להפוך את המשכנתא.

פורטל משכנתא הפוכה

אנו בפורטל משכנתא הפוכה מציעים לכם ייעוץ והכוונה בכל הקשור למשכנתא הפוכה או לכל פתרונות דיור ומימון עבור גיל הזהב, באמצעות אנשי מקצוע המתמחים בתחום של משכנתא הפוכה לבני גיל הזהב.

היועצים המקצועיים שלנו מנוסים במציאת פתרונות מוצלחים עבור לקוחותינו וישמחו לתת לכם מענה לכל שאלה או התלבטות בנושא מימון ולקיחת משכנתא.

יועץ משכנתא מקצועי

הנושאים המטופלים במסגרת הייעוץ –

 • האם אתם עומדים בתנאים המוקדמים לקבלת הלוואת משכנתא הפוכה?
 • הצעדים בהם יש לנקוט לצורך קבלת ההלוואה
 • כדאיות בקשת ההלוואה עבורכם
 • תנאי ההלוואה והפירעון
 • פתרונות מימון חלופיים, הכוללים מימון ממוסדות, השקעות או חסכונות
 • פתרונות דיור כמו בית אבות, על סוגיו השונים, דיור תומך או דיור מוגן

  לקבלת ייעוץ ללא עלות בנושאפתרונות מימון

  נציגי מרכז המידע הארצי עומדים לרשותכם

  077-7715430

  מלאו את פרטיכם ונציגינו ייצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר